VONNÉ VOSKY

Představujeme vám svět fascinujících vonných vosků, které vás zavedou do jednotlivých kategorií vůní, jež představují různé typy aromat. Stačí jen rozkliknout vámi vybraný produkt a objevit jeho popis vůně.

Naše vonné vosky jsou vyrobeny ze 100% přírodního sójového vosku a speciálních vonných olejů, které jsou veganské, bez ftalátů a cruelty free. Při výrobě dbáme na standardy organizace IFRA, která chrání jak zdraví člověka, tak životní prostředí. Naším cílem je nabízet vám kvalitní a zdravotně nezávadné produkty.

Při používání vonných vosků doporučujeme malé čajové svíčky s maximálním délkou hoření 4 hodiny. Nechte se unést vůní, jejíž intenzita a výdrž závisí na velikosti aromalampy, okolních podmínkách, esenci a velikosti vosku. Užijte si několik zapálení plné příjemné atmosféry.

Všechny vonné vosky jsou ručně vyráběny bez aditiv upravujících chování vosku. Pokud narazíte na "omrzlinky", nebojte se, jedná se o běžný jev u sójového vosku, který nemá vliv na vůni. Obarvení vosků zajišťujeme přírodními mica pigmentovými prášky a speciálními barvami pro svíčky a vosky. Mica prášek se může po zahřátí usadit na dně aromalampy, ale stačí horký vosk promíchat např. párátkem a třpytivý efekt je zpět ☺

Pro výměnu vosku jednoduše zahřejte vosk v aromalampě a poté jej vyloupněte. Nikdy nepřidávejte do vosku vodu, mohlo by dojít k prskání. Můžete také použít vatové tamponky, které nasají rozehřátý vosk. Nejlepší řešení je však použití košíčků na rozpouštění vosku, které máme k dispozici právě pro vás - najdete je ZDE.

Ponořte se do světa vonných vosků a objevte jejich tajemství s námi!

 

Stránka 1 z 1 - 41 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 41 položek celkem