Košíčky na vosky

Milí přátelé milovníci vůní, máme pro vás skvělý tip, který zpříjemní vaše chvíle s aromalampou a učiní je ještě pohodlnějšími! Představujeme vám zázračný košíček, který vám usnadní výměnu vosků ve vaší aromalampě a dodá vašemu domovu tu nejlepší atmosféru.

Stačí jednoduše umístit košíček do aromalampy, vložit do něj vonný vosk, zapálit čajovou svíčku (max. délka hoření 4h) a voilà - užijte si tu nejúžasnější vůni! A co je na tom nejlepší? Po zatuhnutí můžete vosk z košíčku snadno vyndat a vyměnit vůni za jinou. Takže žádné nepořádky ani zbytečné čištění!

Košíček můžete používat opakovaně, ale pokud si jich pořídíte více, nemusíte ani čekat do úplného zatuhnutí vosku. Je to prostě geniální řešení pro ty, kteří se neradi trápí s odstraňováním vosku z aromalampy nebo jejím čištěním.

A navíc - tento univerzální košíček je vhodný jak do klasické aromalampy, tak i do elektrické. Jen si dejte pozor, aby se košíček vešel do mističky vaší aromalampy. Tak co říkáte? Zkuste to a užijte si svět vůní bez starostí!

 

 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem