DEKORACE & DOPLŇKY

Máme úžasnou novinku - představujeme zcela novou kategorii produktů: DEKORACE & DOPLŇKY. Tyto jedinečné kousky tvoříme z fascinujícího materiálu jménem jesmonite, a co je nejlepší, všechny naše produkty jsou ručně vyráběné a každý kus je originál!

Teď se asi ptáte: "Co je to ten jesmonite?" No, jedná se o materiál, který je vyroben z kombinace čistých a netoxických surovin - sádry a akrylové pryskyřice na vodní bázi. Hned po prvních pokusech s ním jsme se do něj naprosto zamilovali a zjistili jsme, že se z něj dají vytvořit opravdu krásné bytové doplňky a dekorace. A co ještě lepší? Je to ekologický materiál, který vám vydrží spousty let! Nejvíce se podobá betonu a sádře, ale má svůj vlastní jedinečný šarm.

Tak neváhejte a objevte kouzlo našich nových dekorací a doplňků z jesmonitu! Přidejte do svého domova špetku originality a kreativity s těmito úžasnými kousky, které vás budou těšit na dlouhá léta.

Může se stát, že na produktu nalezneš malou bublinku. Místo toho, abys ji považoval za chybičku, oslav ji jako dokonalý projev ruční práce a originality! Je to trochu jako s voskem - nikdy přesně nevíš, jaký bude výsledek a jak moc ti bude materiál nápomocný. A co je na tom nejlepší? Každý kousek je jedinečný! :)) 

Jen malé upozornění: Tyhle produkty rozhodně nepatří do myčky, ale nemusíš se bát je otřít vlhkým hadříkem. Takže užij si jejich krásu a jedinečnost bez obav!

 

 

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem