Akce Poslední kusy
  • 1 z 2
 

Smyslný koktejl

Neohodnoceno
 
Dostupnost Skladem (1 ks)
Váha / balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Běžná cena 90 Kč
Ušetříte 20 Kč (–22 %)
70 Kč
   
Kategorie VONNÉ VOSKY
 

Ocitněte se v ráji plném slunce a exotiky s omamnou vůní koktejlu Piña Colada, který promění váš pokoj v tropický ostrov! Nechte se unášet smyslnou kombinací kokosového mléka a svěžího ananasu, jež vám přinese vzpomínky na havajské léto plné dobrodružství a radosti.

Tato fascinující aroma vás zahalí do oázy klidu a vitality, kde se setkává vášeň pro objevování nových horizontů s harmonií přírody. Probuďte své smysly povzbuzujícími tóny této vůně, která dodá energii vašemu tělu i mysli.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zúčastnit se této smyslné cesty plné exotických potěšení! 

Varianty balení:

  • 55g / box 

Vonné vosky Waxy Love

Používáme 100% přírodní sójový vosk a speciální vonné oleje, které jsou také veganské, bez ftalátů a cruelty free. Při výrobě se řídíme standardy organizace IFRA. Organizace IFRA vydává doporučení, ve kterých zakazuje látky, které by mohly ohrozit zdraví člověka či životní prostředí. Dále stanovuje standardy pro bezpečné množství vůně obsažené ve svíčkách či vonných voscích.

Vosky vyrábíme ručně a nepřidáváme do nich žádná aditiva upravující chování vosku. Pokud na vosku naleznete "omrzlinky", je to zcela běžný jev u sójového vosku, který nemá vliv na vůni. Bohužel není možné zajistit v našich domovech a při přepravě stejnou okolní teplotu. 

Velikost aromalampy, okolní podmínky, intenzita vonné esence a velikost vosku mají vliv na výdrž vůně. Vůně rozhodně vydrží i několik zapálení (u kousku váhy cca 10g vydrží vůně i 4 zapálení).

Na obarvení vosků používáme přírodní mica pigmentové prášky, nebo speciální tekuté barvy do vosku. Mica prášek se může po zahřátí vosku usadit na dno aromalampy. Stačí horký vosk promíchat např. párátkem a třpytivý efekt máte zpátky ☺

Pro výměnu vosku stačí vosk v aromalampě lehce zahřát a poté vyloupnout. Nikdy do vosku nepřidávejte vodu, hrozí tak, že vosk začne prskat. Je možné také do rozehřátého vosku vložit vatové tamponky, které do sebe vosk nasáknou. Ideálním řešením je však použití košíčků na rozpouštění vosku - máme je v nabídce ZDE

 

Bezpečnostní instrukce

Vosky používejte vždy s vhodnou elektrickou či keramickou aromalampou. Před použitím odstraňte obal. Používejte běžnou čajovou svíčku o délce hoření do 4 hodin, jinak hrozí přehřátí vosku! Aromalampu nikdy nenechávejte bez dozoru. Nikdy neumisťujte aromalampu v průvanu, v blízkosti nebo na zdroje tepla. Umístěte ji vždy na nehořlavou podložku. V roztaveném vosku nenechávejte zápalky ani jiné úlomky, aby nedošlo k rozšíření ohně.

piktogramy