Tip
  • 1 z 3
 

Zvonečky - Svařené víno

Neohodnoceno
 

Váha 1ks je cca 30-33g

Dostupnost Momentálně nedostupné
49 Kč
Kategorie Svařené víno
Položka byla vyprodána...
 

Pokud máme na skladě více barevných variant, barvu zasíláme náhodně. Díky za pochopení.

Vůně: Svařené víno

Popis vůně: Velmi oblíbená zimní / vánoční vůně. Kdo by nemiloval svařené víno? Výrazná vůně horkého vína a sladkých lesních plodů. Doplněno bobkovým listem, skořicí a zázvorem na vanilkovém základu. Tato kombinace vytváří hřejivou směs, která je ideální na chladné zimní večery.


WAXY LOVE VOSKY

Stejně jako u svíček, vosky vyrábíme ručně a nepřidáváme do nich žádná aditiva upravující chování vosku. Pokud na vosku naleznete "omrzlinky", je to zcela běžný jev u sójového vosku, který nemá vliv na vůni. Bohužel není možné zajistit v našich domovech a při přepravě stejnou okolní teplotu. 

Jeden kousek vosku (cca 8g) vám vydrží vonět cca 8 hodin (dvě zapálení - 2x max. 4 hodiny). Velikost aromalampy, okolní podmínky, intenzita vonné esence a velikost vosku mají vliv na výdrž vůně. 

Pokud se vosky při přepravě polámou, velice nás to mrzí, ale vždy se snažíme balíček zabalit tak, aby k tomu nedošlo. Nemá to však vliv na kvalitu vůně. 

Na obarvení vosků používáme přírodní mica pigmentové prášky. Mica prášek se může po zahřátí vosku usadit na dno aromalampy. Stačí horký vosk promíchat např. párátkem a třpytivý efekt máte zpátky ☺

Pro výměnu vosku stačí vosk v aromalampě lehce zahřát a poté vyloupnout. Nikdy do vosku nepřidávejte vodu, hrozí tak, že vosk začne prskat.

Bezpečnostní instrukce

piktogramy

Vosky používejte vždy s vhodnou elektrickou či keramickou aromalampou. Před použitím odstraňte obal. Používejte běžnou čajovou svíčku o délce hoření do 4 hodin, jinak hrozí přehřátí vosku! Aromalampu nikdy nenechávejte bez dozoru. Nikdy neumisťujte aromalampu v průvanu, v blízkosti nebo na zdroje tepla. Umístěte ji vždy na nehořlavou podložku. V roztaveném vosku nenechávejte zápalky ani jiné úlomky, aby nedošlo k rozšíření ohně.


Do svíček a vosků přidáváme pouze kvalitní vonné esence s certifikátem na použití i v kosmetice. Přesné složení vůní, informace o alergenech a bezpečnostní listy Vám rádi zašleme na požádání.

Hmotnost 0.034 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.