Novinka
  • 1 z 3
 

Dárkové balení - svíčka

Neohodnoceno
 

vonná sójová svíčka 100ml v dárkovém balení

Dostupnost Skladem (>5 ks)
149 Kč
   
Kategorie Dárky
 

Waxy Love svíčka v dárkovém balení:

  • vonná sójová svíčka 100ml (vůni vybereme náhodně, případně nám zanechte poznámku u objednávky, pokud preferujete určitou vůni
  • dárková krabička 

 


Doba hoření - malá svíčka (100ml) - cca 20hodin

WAXY LOVE SVÍČKY

Vosk nechte při prvním zapálení rozehřát až k okrajům, aby se nevytvářel "tunel", který by se s každým zapálením zvětšoval. A to by byla škoda, zkrátili byste tím celou dobu hoření svíčky.  

Před každým zapálením zkraťte knot, ideální bude délka do 0,5 cm. Pokud Vám knot čoudí, svíčku zhasněte, dejte ji chvilku čas a knot zkraťte. Podmínky pro hoření nejsou v našich domovech stejné a stát se to může.

Do sójového vosku nepřidáváme žádné látky upravující chování vosku či hoření. Je tak možné, že při hoření najdete menší nedostatek - nerovný povrch atd. - rozhodně to ničemu nevadí.

Do svíček a vosků přidáváme pouze kvalitní vonné esence s certifikátem IFRA (International Fragrance Association) na použití i v kosmetice. Přesné složení vůní, informace o alergenech a bezpečnostní listy Vám rádi zašleme na požádání. 

Bezpečnostní instrukce

 

piktogramy

Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru! Neumísťujte ji do blízkosti hořlavých předmětů a do průvanu. Svíčku umístěte vždy na nehořlavou podložku, neumísťujte ji v blízkosti nebo na zdroje tepla. Umístěte svíčku mimo dosah dětí a domácích zvířat. Dbejte o to, aby byly svíčky od sebe vzdáleny alespoň 10 cm. V roztaveném vosku nenechávejte zápalky ani jiné úlomky, aby nedošlo k rozšíření ohně.

 

 

Hmotnost 0.012 kg