VONNÉ VOSKY

Vonné vosky jsou rozděleny dle vůní do jednotlivých kategorií. Váha je vždy u produktu uvedena. Momentálně máme v nabídce cca 30 různých vůní. Popis vůně naleznete po rozkliknutí kategorie a také u každého produktu.

Používáme 100% přírodní sójový vosk a speciální vonné oleje, které jsou také veganské, bez ftalátů a cruelty free. Při výrobě se řídíme standardy organizace IFRA. (Organizace IFRA vydává doporučení, ve kterých zakazuje látky, které by mohly ohrozit zdraví člověka či životní prostředí. Dále stanovuje standardy pro bezpečné množství vůně obsažené ve svíčkách či vonných voscích.) Zaleží nám na tom, abychom nabízeli kvalitní a zdravotně nezávadné produkty.

Používejte vždy malé čajové svíčky o délce hoření max. 4 hodiny. Velikost aromalampy, okolní podmínky, intenzita vonné esence a velikost vosku mají vliv na výdrž vůně. Většinou vůně vydrží i několik zapálení.

Stejně jako u svíček, vosky vyrábíme ručně a nepřidáváme do nich žádná aditiva upravující chování vosku. Pokud na vosku naleznete "omrzlinky", je to zcela běžný jev u sójového vosku, který nemá vliv na vůni. Bohužel není možné zajistit v našich domovech a při přepravě stejnou okolní teplotu. Na obarvení vosků používáme přírodní mica pigmentové prášky a speciální barvy do svíček a vosků. Mica prášek se může po zahřátí vosku usadit na dno aromalampy. Stačí horký vosk promíchat např. párátkem a třpytivý efekt máte zpátky ☺ Pro výměnu vosku stačí vosk v aromalampě lehce zahřát a poté vyloupnout. Případně do rozehřátého vosku vložit vatové tamponky. Nikdy do vosku nepřidávejte vodu, hrozí tak, že vosk začne prskat.

 

Stránka 1 z 1 - 70 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 70 položek celkem