VONNÉ VOSKY

Vonné vosky jsou rozděleny dle vůní do jednotlivých kategorií. Nabízíme mnoho tvarů a barevných kombinací. Váha je vždy u produktu uvedena. Momentálně máme v nabídce přes 30 různých vůní. Popis vůně naleznete po rozkliknutí kategorie a také u každého produktu.

Jeden kousek vosku (cca 8g) vám vydrží vonět cca 8 hodin (dvě zapálení). Používejte vždy malé čajové svíčky o délce hoření max. 4 hodiny. Velikost aromalampy, okolní podmínky, intenzita vonné esence a velikost vosku mají vliv na výdrž vůně. 

Stejně jako u svíček, vosky vyrábíme ručně a nepřidáváme do nich žádná aditiva upravující chování vosku. Pokud na vosku naleznete "omrzlinky", je to zcela běžný jev u sójového vosku, který nemá vliv na vůni. Bohužel není možné zajistit v našich domovech a při přepravě stejnou okolní teplotu. Na obarvení vosků používáme přírodní mica pigmentové prášky a speciální barvy do svíček a vosků. Mica prášek se může po zahřátí vosku usadit na dno aromalampy. Stačí horký vosk promíchat např. párátkem a třpytivý efekt máte zpátky ☺ Pro výměnu vosku stačí vosk v aromalampě lehce zahřát a poté vyloupnout. Případně do rozehřátého vosku vložit vatové tamponky. Nikdy do vosku nepřidávejte vodu, hrozí tak, že vosk začne prskat.

 

Stránka 1 z 1 - 70 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 70 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.